- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
74431012012 Drawing.pdfPCN dizainas/specifikacija
Mult Devs Marking 03/Feb/2023.pdfPCN surinkimas/kilmė
Mult Series Location 13/Jan/2022.pdfPCN kitas
Mult Devices Label 22/Dec/2021.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.992 | $1.99 |
74431012012 Technikos specifikacijos
Würth Elektronik - 74431012012 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Würth Elektronik - 74431012012
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Įveskite | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancija | ±15% |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - |
| Dydis / Matmenys | 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm) |
| Ekranavimas | Shielded |
| Serija | WE-HCM |
| Reitingai | - |
| Q @ Freq | - |
| Paketas / dėžutė | Nonstandard |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Medžiaga - branduolys | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |
| Induktyvumo dažnumas - bandymas | 100 kHz |
| Induktyvumas | 120 nH |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.472" (12.00mm) |
| Dažnis - savarankiškas rezonansas | 75MHz |
| funkcijos | - |
| DC rezistorius (DCR) | 0.125mOhm |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 37 A |
| Srovė - prisotinimas (ISAT) | 118A |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Würth Elektronik 74431012012.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 74431012015 | 74431012010 | 74431012007 | 744311220 |
| Gamintojas | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| DC rezistorius (DCR) | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Induktyvumo dažnumas - bandymas | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Dažnis - savarankiškas rezonansas | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Srovė - prisotinimas (ISAT) | - | - | - | - |
| Ekranavimas | - | - | - | - |
| Induktyvumas | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Medžiaga - branduolys | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
Atsisiųskite 74431012012 PDF duomenų lapus ir Würth Elektronik dokumentus, skirtus 74431012012 - Würth Elektronik.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.