- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN dizainas/specifikacija
Logo 17/Aug/2017.pdf Postponed Qualification 27/Dec/2022.pdf Wafer Fab Change 27/Sep/2022.pdfPCN pakuotė
2.73KHz.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.044 | $1.04 |
| 10+ | $0.90 | $9.00 |
| 30+ | $0.81 | $24.30 |
| 100+ | $0.718 | $71.80 |
| 500+ | $0.676 | $338.00 |
| 1000+ | $0.658 | $658.00 |
FSL126MR Technikos specifikacijos
onsemi - FSL126MR Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip onsemi - FSL126MR
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | onsemi |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 8V ~ 26V |
| Įtampa - paleidimas | 12 V |
| Įtampa - suskirstymas | 650V |
| Topologija | Flyback |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-DIP |
| Serija | FPS™ |
| Galia (vatais) | 21 W |
| Paketas / dėžutė | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paketas | Tube |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Išvesties izoliacija | Isolated |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Vidinis jungiklis (-ai) | Yes |
| Dažnis - perjungimas | 67kHz |
| Gedimo apsauga | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Darbo ciklas | 77% |
| Valdymo funkcijos | - |
| Bazinis produkto numeris | FSL126 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip onsemi FSL126MR.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | FSL126MRG | FSL126MRTWDTU | FSL126HR | FSL128MRTWDTU |
| Gamintojas | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vidinis jungiklis (-ai) | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Išvesties izoliacija | - | - | - | - |
| Gedimo apsauga | - | - | - | - |
| Įtampa - paleidimas | - | - | - | - |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Įtampa - suskirstymas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Topologija | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Darbo ciklas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dažnis - perjungimas | - | - | - | - |
| Valdymo funkcijos | - | - | - | - |
Atsisiųskite FSL126MR PDF duomenų lapus ir onsemi dokumentus, skirtus FSL126MR - onsemi.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.