- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
UltraVolt A Series Datasheet.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1,087.437 | $1,087.44 |
1/4A24-P20-I10-F-M-H Technikos specifikacijos
Advanced Energy - 1/4A24-P20-I10-F-M-H Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Advanced Energy - 1/4A24-P20-I10-F-M-H
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Advanced Energy |
| Įtampa - 4 išėjimas | - |
| Įtampa - 3 rezultatas | - |
| Įtampa - 2 išėjimas | - |
| Įtampa - išėjimas 1 | 250V |
| Įtampa - įėjimas (min.) | 23V |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 30V |
| Įveskite | High Voltage - Non-Isolated Module |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - |
| Standartinis numeris | 60950-1; 62368-1 |
| Dydis / Matmenys | 3.73" L x 1.53" W x 1.26" H (94.8mm x 38.9mm x 32.1mm) |
| Serija | UltraVolt® A |
| Galia (vatais) | 15 W |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | 11-DIP Module |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 65°C |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| funkcijos | Heat Sink |
| Efektyvumas | - |
| Dabartinis - išvestis (maks.) | 80mA |
| Valdymo funkcijos | Enable, Active High |
| Bazinis produkto numeris | 1/4A24 |
| Patvirtinimo agentūra | CE, cURus |
| Programos | ITE (Commercial) |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Advanced Energy 1/4A24-P20-I10-F-M-H.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 1/4A24-P20-I10-F-H | 1/4A24-P20-I10-F-M | 1/4A24-P20-I10-M-H | 1/4A24-P20-I10-F |
| Gamintojas | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | - | - | - | - |
| Įtampa - išėjimas 1 | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampa - 2 išėjimas | - | - | - | - |
| Įtampa - 4 išėjimas | - | - | - | - |
| Valdymo funkcijos | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampa - įėjimas (min.) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Patvirtinimo agentūra | - | - | - | - |
| Išėjimų skaičius | - | - | - | - |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Standartinis numeris | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Įtampa - 3 rezultatas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dabartinis - išvestis (maks.) | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Efektyvumas | - | - | - | - |
Atsisiųskite 1/4A24-P20-I10-F-M-H PDF duomenų lapus ir Advanced Energy dokumentus, skirtus 1/4A24-P20-I10-F-M-H - Advanced Energy.
1/4A24-P20-I10-EAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-F-M-CAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-M-EAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I5-25PPM-CAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-F-EAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-M-CAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-M-HAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I10-F-HAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I5-25PPM-EAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-CAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-MAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I10-F-CAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-HAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I10-F-MAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I5Advanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I10-F-M-EAdvanced EnergyDC/DC CONVERTER 250V 20W
1/4A24-P20-I10-FAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15W
1/4A24-P20-I5-25PPMAdvanced EnergyDC DC CONVERTER 250V 15WJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.