- Bran***Lewis
- 2026/05/11
CX10S-DG000G-P-A-DK00000 Technikos specifikacijos
Advanced Energy - CX10S-DG000G-P-A-DK00000 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Advanced Energy - CX10S-DG000G-P-A-DK00000
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Advanced Energy |
| Įtampa - 6 išėjimas | 48V |
| Įtampa - 5 išėjimas | 24V |
| Įtampa - 4 išėjimas | 24V |
| Įtampa - 3 rezultatas | 24V |
| Įtampa - 2 išėjimas | 24V |
| Įtampa - išėjimas 1 | 48V |
| Įtampa - izoliacija | 4 kV |
| Įtampa - įėjimas | 85 ~ 264 VAC |
| Įveskite | Enclosed |
| Standartinis numeris | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Dydis / Matmenys | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Serija | COOLX®1000 |
| Galia (vatais) | 440W |
| Paketas | Box |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 5 |
| Montavimo tipas | Chassis Mount |
| Būtiniausia minimali apkrova | No |
| funkcijos | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Efektyvumas | 93% |
| Dabartinis - 5 išėjimas | 3 A |
| Dabartinis - 4 išėjimas | 3 A |
| Dabartinis - 3 išėjimas | 3 A |
| Dabartinė - 2 išėjimas | 3 A |
| Dabartinė - 1 išėjimas | 4.17 A |
| Bazinis produkto numeris | CX10S |
| Patvirtinimo agentūra | CSA, EN, IEC, UL |
| Programos | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| Pasiekti būseną | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Advanced Energy CX10S-DG000G-P-A-DK00000.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | CX10S-DG000H-P-A-DK00000 | CX10S-DG000A-P-A-DK00000 | CX10S-DG000D-P-A-DK00000 | CX10S-DG00AG-P-A-DK00000 |
| Gamintojas | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Įtampa - 4 išėjimas | - | - | - | - |
| Įtampa - 5 išėjimas | - | - | - | - |
| Įtampa - 3 rezultatas | - | - | - | - |
| Dabartinis - 5 išėjimas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Įtampa - išėjimas 1 | - | - | - | - |
| Dabartinė - 1 išėjimas | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampa - 2 išėjimas | - | - | - | - |
| Dabartinis - 3 išėjimas | - | - | - | - |
| Standartinis numeris | - | - | - | - |
| Dabartinė - 2 išėjimas | - | - | - | - |
| Patvirtinimo agentūra | - | - | - | - |
| Dabartinis - 4 išėjimas | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Įtampa - 6 išėjimas | - | - | - | - |
| Efektyvumas | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Būtiniausia minimali apkrova | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Įtampa - įėjimas | - | - | - | - |
| Įtampa - izoliacija | - | - | - | - |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Išėjimų skaičius | - | - | - | - |
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.