- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
IAG,IUG,IEG,CEG,LEG Series Datasheet.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $164.437 | $164.44 |
IEGH666-1-61-30.0-91-V Technikos specifikacijos
Sensata-Airpax - IEGH666-1-61-30.0-91-V Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sensata-Airpax - IEGH666-1-61-30.0-91-V
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Airpax / Sensata Technologies |
| Įtampos įvertinimas - DC | 80 V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 250 V |
| Serija | IEG |
| Paketas | Bulk |
| Lenkų skaičius | 3 |
| Montavimo tipas | Panel Mount |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - |
| Apšvietimas | None |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 30A |
| Breaker tipo | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Bazinis produkto numeris | IEGH666 |
| Patvirtinimo agentūra | CSA, TUV, UL1077 |
| Pavaros tipas | Lever |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sensata-Airpax IEGH666-1-61-30.0-91-V.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | IEGH666-1-61-30.0-01-V | IEGH666-1-61-30.0-21-V | IEGH666-1-61-30.0-A-01-V | IEGH666-1-62-20.0-91-V |
| Gamintojas | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax | Sensata-Airpax |
| Įtampos įvertinimas - AC | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lenkų skaičius | - | - | - | - |
| Breaker tipo | - | - | - | - |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - | - | - | - |
| Patvirtinimo agentūra | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Apšvietimas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Pavaros tipas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampos įvertinimas - DC | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Atsisiųskite IEGH666-1-61-30.0-91-V PDF duomenų lapus ir Sensata-Airpax dokumentus, skirtus IEGH666-1-61-30.0-91-V - Sensata-Airpax.
IEGH666-1-61-50.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
IEGH666-1-61-30.0-21-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
IEGH666-1-62-25.0-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
IEGH662-33991-1-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER
IEGH666-1-61-30.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEGH666-1-62-20.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
IEGH666-1-61-30.0-01Sensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEGH666-1-62-20.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
IEGH666-0-SW-50.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEGH666-1-61-25.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
IEGH666-1-61-25.0-21-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
IEGH666-1-61F-25.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
IEGH666-1-61-20.0-A-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEGH666-1-61-15.0-21-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
IEGH666-1-62-15.0-91-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
IEGH666-1-62-15.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR
IEGH666-1-61-30.0-01-VSensata-AirpaxCIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30AJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.