- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
617 Series.pdfPCN dizainas/specifikacija
Mult Dev Plating Chg 11/May/2018.pdf617Y009SAJ120 Technikos specifikacijos
Amphenol ICC (Commercial Products) - 617Y009SAJ120 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Amphenol ICC (Commercial Products) - 617Y009SAJ120
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol Aorora |
| Vielos matuoklis | - |
| Įtampos įvertinimas | - |
| Nutraukimas | Solder |
| "Shell" dydis, jungties išdėstymas | 1 (DE, E) |
| "Shell" medžiaga, apdaila | Steel, Nickel Plated |
| Serija | 617 |
| Paketas | Box |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 9 |
| Montavimo tipas | Through Hole, Right Angle |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Flanšo funkcija | Housing/Shell (4-40) |
| funkcijos | Board Lock |
| Dielektrinė medžiaga | Thermoplastic, Glass Filled |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 5A |
| Susisiekimo tipas | Signal |
| Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Kontaktinė forma | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Jungties tipas | Receptacle, Female Sockets |
| Jungties stilius | D-Sub |
| Spalva | Black |
| Bazinis produkto numeris | 617Y009 |
| Backset Spacing | 0.590" (14.99mm) |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Amphenol ICC (Commercial Products) 617Y009SAJ120.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 617Y009SAJ220 | 617Y009SBF220 | 617C037SAJ120 | 617J009PAJ121 |
| Gamintojas | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jungties tipas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontaktinė forma | - | - | - | - |
| Jungties stilius | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| "Shell" dydis, jungties išdėstymas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Backset Spacing | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vielos matuoklis | - | - | - | - |
| Dielektrinė medžiaga | - | - | - | - |
| "Shell" medžiaga, apdaila | - | - | - | - |
Atsisiųskite 617Y009SAJ120 PDF duomenų lapus ir Amphenol ICC (Commercial Products) dokumentus, skirtus 617Y009SAJ120 - Amphenol ICC (Commercial Products).
617HC18FBF100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617DS-1711P3Murata Electronics
617HC30FBF100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
617DB-1022P3Murata Electronics
617C037SAJ120Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
617Y009SBF220Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617DB-1652P3Murata Electronics
617DB-1018P3Murata Electronics
617SS4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsMAGNETIC SWITCH LATCH 4DIP
617Y009SAJ220Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
617Y009PBF221Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
617DS-1685P3Murata Electronics
617PS-2124P3Murata Electronics
617DB-1653P3Murata Electronics
617DB-1654P3Murata Electronics
617EL3 Narda-MITEQW/G-COAX ADPTR 1.7-2.60 GHZ N-F
617H050FAJ100Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
617J009PAJ121Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDRJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.