- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
P51 Datasheet.pdfPCN surinkimas/kilmė
Base Housing Supplier Update 11/Aug/2016.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $100.29 | $100.29 |
| 200+ | $38.81 | $7,762.00 |
| 500+ | $37.45 | $18,725.00 |
| 1000+ | $36.77 | $36,770.00 |
P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000 Technikos specifikacijos
Amphenol SSI Technologies - P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Amphenol SSI Technologies - P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Amphenol SSI Technologies |
| Įtampa - tiekimas | 5V |
| Nutraukimo stilius | Deutsch, 3 Pin |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - |
| Serija | MediaSensor™ |
| Slėgio tipas | Vented Gauge |
| Uosto stilius | Threaded |
| Uosto dydis | Male - 7/16" (11.11mm) UNF |
| Paketas / dėžutė | Cylinder |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Box |
| Išvesties tipas | Analog Voltage |
| Išvestis | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Veikimo slėgis | 300PSI (2068.43kPa) |
| Maksimalus slėgis | - |
| funkcijos | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Programos | Industrial Automation |
| Tikslumas | ±0.5% |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Amphenol SSI Technologies P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | P51-300-G-H-MD-4.5OVP-000-000 | P51-300-G-I-I12-4.5OVP-000-000 | P51-300-G-I-I36-4.5OVP-000-000 | P51-300-G-H-P-4.5OVP-000-000 |
| Gamintojas | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies |
| Uosto stilius | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Slėgio tipas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tikslumas | - | - | - | - |
| Išvestis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Programos | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nutraukimo stilius | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Maksimalus slėgis | - | - | - | - |
| Išvesties tipas | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Uosto dydis | - | - | - | - |
| Veikimo slėgis | - | - | - | - |
Atsisiųskite P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000 PDF duomenų lapus ir Amphenol SSI Technologies dokumentus, skirtus P51-300-G-I-D-4.5OVP-000-000 - Amphenol SSI Technologies.
P51-300-G-H-MD-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G 4-20MA
P51-300-G-I-D-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF 4-20MA
P51-300-G-H-MD-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G .5-4.5V
P51-300-G-H-P-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G .5-4.5V
P51-300-G-H-P-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G 4-20MA
P51-300-G-I-I36-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
P51-300-G-H-MD-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G 1-5V
P51-300-G-I-I36-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF 4-20MA
P51-300-G-I-D-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
P51-300-G-I-I12-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF 1-5V
P51-300-G-I-I12-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
P51-300-G-I-D-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF 1-5V
P51-300-G-H-P-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G .5-4.5V
P51-300-G-I-I36-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
P51-300-G-H-P-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G 1-5V
P51-300-G-I-I12-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF 4-20MA
P51-300-G-I-I12-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
P51-300-G-H-MD-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 300PSI M12-1.5 6G .5-4.5VJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.