- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacija apie aplinką
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $9.584 | $9.58 |
| 200+ | $3.825 | $765.00 |
| 500+ | $3.697 | $1,848.50 |
| 1000+ | $3.633 | $3,633.00 |
17-150254 Technikos specifikacijos
Conec - 17-150254 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Conec - 17-150254
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Conec |
| Vielos matuoklis | - |
| Įtampos įvertinimas | 100V |
| Nutraukimas | IDC |
| Ekranavimas | Shielded |
| Skydas medžiaga | Copper Alloy |
| Serija | - |
| Reitingai | Cat6a |
| Paketas | Bulk |
| Pozicijų / kontaktų skaičius | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Ilgis | 2.343' (59.50mm) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Būsto medžiaga | Polycarbonate (PC) |
| funkcijos | Circular Threaded Coupling |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 1.2 A |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekite su Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Jungties tipas | Plug |
| Spalva | Translucent - Clear |
| Kabelio tipas | Flat Oval Cable, Solid or Stranded Wires |
| Bazinis produkto numeris | 17-1502 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Conec 17-150254.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 17-150284 | 17-150244 | 17-150234 | 17-150274 |
| Gamintojas | Conec | Conec | Conec | Conec |
| Jungties tipas | - | - | - | - |
| Ekranavimas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Ilgis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Pozicijų / kontaktų skaičius | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Būsto medžiaga | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Skydas medžiaga | - | - | - | - |
| Kabelio tipas | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Vielos matuoklis | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spalva | - | - | - | - |
Atsisiųskite 17-150254 PDF duomenų lapus ir Conec dokumentus, skirtus 17-150254 - Conec.
17-150244ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-160004ConecCONN RJ45 CAT.6A RCPT
17-150144ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150154ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150174ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150264ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-150214ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-19-076-0 REV -Amphenol Aerospace OperationsLJT 32C 32#20 PIN PLUG SPL
17-150164ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-200011ConecADAPTER USB A RCPT TO USB A RCPTJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.