- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
High Density DD Series Catalog.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
DD26S10WV50 Technikos specifikacijos
Positronic - DD26S10WV50 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Positronic - DD26S10WV50
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Positronic |
| Vielos matuoklis | 22-30 AWG |
| Įtampos įvertinimas | 300V |
| Nutraukimas | Crimp |
| "Shell" dydis, jungties išdėstymas | 2 (DA, A) High Density |
| "Shell" medžiaga, apdaila | Steel, Clear Chromate Plated Zinc |
| Serija | DD |
| Paketas | Box |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Pozicijų skaičius | 26 |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Flanšo funkcija | Housing/Shell (Unthreaded) |
| funkcijos | Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware |
| Dielektrinė medžiaga | Polyester, Glass Filled |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 5A |
| Susisiekimo tipas | Signal |
| Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Kontaktinė forma | Machined |
| Susisiekite su Finish Thickness | Flash |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Jungties tipas | Receptacle, Female Sockets |
| Jungties stilius | D-Sub, High Density |
| Spalva | Blue |
| Bazinis produkto numeris | DD26S |
| Backset Spacing | - |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.5050 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Positronic DD26S10WV50.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | DD26S10WV50/AA | DD26S10WV5X | DD26S10WV30/AA | DD26S10WV30 |
| Gamintojas | Positronic | Positronic | Positronic | Positronic |
| Jungties tipas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serija | - | - | - | - |
| Vielos matuoklis | - | - | - | - |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| "Shell" medžiaga, apdaila | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Backset Spacing | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontaktinė forma | - | - | - | - |
| Jungties stilius | - | - | - | - |
| Dielektrinė medžiaga | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spalva | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| "Shell" dydis, jungties išdėstymas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
Atsisiųskite DD26S10WV50 PDF duomenų lapus ir Positronic dokumentus, skirtus DD26S10WV50 - Positronic.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.