- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN pasenimas/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfCPCC05R1500JB31 Technikos specifikacijos
Vishay Dale - CPCC05R1500JB31 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Vishay Dale - CPCC05R1500JB31
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Dale / Vishay |
| Tolerancija | ±5% |
| Temperatūros koeficientas | ±600ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - |
| Dydis / Matmenys | 0.512' L x 0.354' W (13.00mm x 9.00mm) |
| Serija | CPCC |
| Atsparumas | 150 mOhms |
| Galia (vatais) | 5W |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | Radial |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 275°C |
| Terminacijų skaičius | 2 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 1.003' (25.48mm) |
| funkcijos | Flame Proof, Safety |
| Gedimo greitis | - |
| Kompozicija | Wirewound |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Vishay Dale CPCC05R1500JB31.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | CPCC05R1250JB31 | CPCC05R1500KB31 | CPCC05R1500JB32 | CPCC05R1200JB31 |
| Gamintojas | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Atsparumas | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Terminacijų skaičius | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Kompozicija | - | - | - | - |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite CPCC05R1500JB31 PDF duomenų lapus ir Vishay Dale dokumentus, skirtus CPCC05R1500JB31 - Vishay Dale.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.