- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.556 | $1.56 |
ERC55634K00BHEB500 Technikos specifikacijos
Vishay Dale - ERC55634K00BHEB500 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Vishay Dale - ERC55634K00BHEB500
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Dale / Vishay |
| Tolerancija | ±0.1% |
| Temperatūros koeficientas | ±50ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial |
| Dydis / Matmenys | 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) |
| Serija | ERC |
| Atsparumas | 634 kOhms |
| Galia (vatais) | 0.125W, 1/8W |
| Paketas / dėžutė | Axial |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Terminacijų skaičius | 2 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | Moisture Resistant |
| Gedimo greitis | - |
| Kompozicija | Metal Film |
| Bazinis produkto numeris | ERC55 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Vishay Dale ERC55634K00BHEB500.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ERC55634K00BHEK500 | ERC55634K00BHEB600 | ERC55634K00BEEB500 | ERC55634K00BHEA500 |
| Gamintojas | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Kompozicija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Terminacijų skaičius | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Atsparumas | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serija | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
ERC5562R600DHEK500Vishay DaleRES 62.6 OHM 0.5% 1/8W AXIAL
ERC55634K00BHEA600Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC55634K00BHEK600Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC55634K00BEEK600Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC55634K00BEEB500Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00DHEK600Vishay DaleRES 634K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
ERC55634K00BHEA500Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00FEEA500Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC5562R600BHEB500Vishay DaleRES 62.6 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00BEEK500Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00BEEA500Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00FEEB500Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00FEEK600Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERC5562R600BHEK500Vishay DaleRES 62.6 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00FHEA500Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00FEEK500Vishay DaleRES 634K OHM 1% 1/8W AXIAL
ERC55634K00BHEB600Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
ERC55634K00BHEK500Vishay DaleRES 634K OHM 0.1% 1/8W AXIALJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.