- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.051 | $1.05 |
RNC55H3612BRRE8 Technikos specifikacijos
Vishay Dale - RNC55H3612BRRE8 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Vishay Dale - RNC55H3612BRRE8
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Dale / Vishay |
| Tolerancija | ±0.1% |
| Temperatūros koeficientas | ±50ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial |
| Dydis / Matmenys | 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) |
| Serija | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 |
| Atsparumas | 36.1 kOhms |
| Galia (vatais) | 0.125W, 1/8W |
| Paketas / dėžutė | Axial |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Terminacijų skaičius | 2 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Gedimo greitis | R (0.01%) |
| Kompozicija | Metal Film |
| Bazinis produkto numeris | RNC55 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Vishay Dale RNC55H3612BRRE8.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | RNC55H3612BRRE6 | RNC55H3612BRRE5 | RNC55H3612BRRE7 | RNC55H3611FRRE8 |
| Gamintojas | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Kompozicija | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Atsparumas | - | - | - | - |
| Terminacijų skaičius | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serija | - | - | - | - |
Atsisiųskite RNC55H3612BRRE8 PDF duomenų lapus ir Vishay Dale dokumentus, skirtus RNC55H3612BRRE8 - Vishay Dale.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.