- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kiti susiję dokumentai
A-00000442 Security Advisory.pdf A-00000449 Security Advisory.pdf A-00000450 Security Advisory.pdfPCN dizainas/specifikacija
Datasheet Update 07/Dec/2022.pdfPCN surinkimas/kilmė
Site Change 18/Jan/2022.pdfEFM32LG360F256G-F-CSP81 Technikos specifikacijos
Silicon Labs - EFM32LG360F256G-F-CSP81 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Silicon Labs - EFM32LG360F256G-F-CSP81
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 1.98V ~ 3.8V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 81-CSP (4.35x4.27) |
| Greitis | 48MHz |
| Serija | Leopard Gecko |
| RAM dydis | 32K x 8 |
| Programos atminties tipas | FLASH |
| Programos atminties dydis | 256KB (256K x 8) |
| Periferiniai įrenginiai | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paketas / dėžutė | 81-UFBGA, CSPBGA |
| Paketas | Tray |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Osciliatoriaus tipas | Internal |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaičius | 65 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| EEPROM dydis | - |
| Duomenų keitikliai | A/D 8x12b SAR; D/A 2x12b |
| Pagrindinis dydis | 32-Bit Single-Core |
| Pagrindinis procesorius | ARM® Cortex®-M3 |
| Ryšiai | I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART, USB |
| Bazinis produkto numeris | EFM32LG360 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Silicon Labs EFM32LG360F256G-F-CSP81.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | EFM32LG360F256G-F-CSP81R | EFM32LG360F256G-E-CSP81 | EFM32LG360F256G-E-CSP81R | EFM32LG360F64G-F-CSP81R |
| Gamintojas | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs | Silicon Labs |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Greitis | - | - | - | - |
| Programos atminties tipas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Programos atminties dydis | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serija | - | - | - | - |
| Pagrindinis dydis | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| RAM dydis | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| EEPROM dydis | - | - | - | - |
| I / O skaičius | - | - | - | - |
| Duomenų keitikliai | - | - | - | - |
| Pagrindinis procesorius | - | - | - | - |
| Ryšiai | - | - | - | - |
| Periferiniai įrenginiai | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Osciliatoriaus tipas | - | - | - | - |
Atsisiųskite EFM32LG360F256G-F-CSP81 PDF duomenų lapus ir Silicon Labs dokumentus, skirtus EFM32LG360F256G-F-CSP81 - Silicon Labs.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.