- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.551 | $1.55 |
| 200+ | $0.60 | $120.00 |
| 500+ | $0.579 | $289.50 |
| 1000+ | $0.569 | $569.00 |
HA5023IB Technikos specifikacijos
Harris Corporation - HA5023IB Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Harris Corporation - HA5023IB
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Harris Corporation |
| Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) | ±4.75V ~ 18V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-SOIC |
| Slew Rate | 350V/µs |
| Serija | - |
| Paketas / dėžutė | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketas | Bulk |
| Išvesties tipas | - |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Grandinių skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Dabartinis - tiekimas | 7.5 mA |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 20 mA |
| Bazinis produkto numeris | HA5023 |
| Programos | Current Feedback |
| -3db juostos plotis | 125 MHz |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Harris Corporation HA5023IB.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | HA5023IB | HA5023IBZ96 | HA5023IB | HA5023IB96 |
| Gamintojas | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | - | - | - | - |
| Išvesties tipas | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Grandinių skaičius | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) | - | - | - | - |
| -3db juostos plotis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Dabartinis - tiekimas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Programos | - | - | - | - |
HA5023EVALRenesas Electronics America IncEVALUATION PLATFORM FOR HA502
HA5023IB96IntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5013IPIntersilTRIPLE, 125MHZ VIDEO AMPLIFIER
HA5023IPIntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5020-5Intersil (Renesas Electronics Corporation)
HA5023IBIntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5022IBIntersilIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16SOIC
HA5013IPHarris CorporationHA5013 - TRIPLE, 125MHZ VIDEO AM
HA5022IBHarris CorporationVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL(S), 1
HA5022MJ/883Harris CorporationIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16CERDIP
HA5022IPHarris CorporationIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16DIP
HA5023IPHarris CorporationVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL(S), 1Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.