- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HIN208ECA Technikos specifikacijos
Intersil - HIN208ECA Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Intersil - HIN208ECA
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Įtampa - tiekimas | 4.5V ~ 5.5V |
| Įveskite | Transceiver |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 24-SSOP |
| Serija | - |
| Imtuvo histerezė | 500 mV |
| Protokolas | RS232 |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Vairuotojų / imtuvų skaičius | 4/4 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Dvipusis | Full |
| Duomenų perdavimo sparta | 120Kbps |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Intersil HIN208ECA.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | HIN208ECAZ | HIN208ECAZA-T | HIN208ECA-T | HIN208ECA-T |
| Gamintojas | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Intersil |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dvipusis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Duomenų perdavimo sparta | - | - | - | - |
| Protokolas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Imtuvo histerezė | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vairuotojų / imtuvų skaičius | - | - | - | - |
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.