- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Goldmax, C0G 300 Series.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.242 | $0.24 |
C328C109CAG5TA7301 Technikos specifikacijos
KEMET - C328C109CAG5TA7301 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip KEMET - C328C109CAG5TA7301
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | KEMET |
| Įtampa - Įvertinta | 250V |
| Tolerancija | ±0.25pF |
| Storis (maks.) | - |
| Temperatūros koeficientas | C0G, NP0 |
| Dydis / Matmenys | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Serija | Goldmax, 300 |
| Reitingai | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | Radial |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Švino stilius | Formed Leads - Kinked |
| "Lead Spacing" | 0.200" (5.08mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.300" (7.62mm) |
| funkcijos | Low ESL |
| Gedimo greitis | - |
| Išsamus aprašymas | 1pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Talpa | 1pF |
| Programos | General Purpose |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip KEMET C328C109CAG5TA7301.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | C328C109C3G5TA7301 | C328C109DAG5TA7301 | C328C109BAG5TA7301 | C328C110FAG5TA7301 |
| Gamintojas | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | - | - | - | - |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Pakuotė | - | - | - | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | - | - | - | - |
| Talpa | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Švino stilius | - | - | - | - |
| Storis (maks.) | - | - | - | - |
| Išsamus aprašymas | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serija | - | - | - | - |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
Atsisiųskite C328C109CAG5TA7301 PDF duomenų lapus ir KEMET dokumentus, skirtus C328C109CAG5TA7301 - KEMET.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.