- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfKiti susiję dokumentai
T491B107K010AT.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 5+ | $0.194 | $0.97 |
| 50+ | $0.159 | $7.95 |
| 150+ | $0.141 | $21.15 |
| 500+ | $0.126 | $63.00 |
| 2000+ | $0.103 | $206.00 |
| 4000+ | $0.101 | $404.00 |
T491B107K010AT Technikos specifikacijos
KEMET - T491B107K010AT Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip KEMET - T491B107K010AT
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | KEMET |
| Įtampa - Įvertinta | 10 V |
| Įveskite | Molded |
| Tolerancija | ±10% |
| Dydis / Matmenys | 0.138' L x 0.110' W (3.50mm x 2.80mm) |
| Serija | T491 |
| Paketas / dėžutė | 1411 (3528 Metric) |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojo dydžio kodas | B |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| "Lead Spacing" | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.083' (2.10mm) |
| funkcijos | General Purpose |
| Gedimo greitis | - |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | 1.2Ohm |
| Talpa | 100 µF |
| Bazinis produkto numeris | T491B |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip KEMET T491B107K010AT.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | T491B107K010AT4764 | T491B107K010ATAUTO | T491B107K006ATAUTO | T491B107K006AT7280 |
| Gamintojas | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Gamintojo dydžio kodas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| Talpa | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
Atsisiųskite T491B107K010AT PDF duomenų lapus ir KEMET dokumentus, skirtus T491B107K010AT - KEMET.
T491B107K010ATAUTOKEMETCAP TANT SMD
T491B107K006AT7621KEMET
T491B107M004ZTZ001KEMETCAP TANT 100.UF 4.0VJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.