- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.071 | $0.07 |
| 200+ | $0.028 | $5.60 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 1000+ | $0.026 | $26.00 |
RN73H1JTTD1141B25 Technikos specifikacijos
KOA Speer Electronics, Inc. - RN73H1JTTD1141B25 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip KOA Speer Electronics, Inc. - RN73H1JTTD1141B25
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Tolerancija | ±0.1% |
| Temperatūros koeficientas | ±25ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 0603 |
| Dydis / Matmenys | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serija | RN73H |
| Atsparumas | 1.14 kOhms |
| Reitingai | AEC-Q200 |
| Galia (vatais) | 0.1W, 1/10W |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | 0603 (1608 Metric) |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Terminacijų skaičius | 2 |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.022" (0.55mm) |
| funkcijos | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Kompozicija | Metal Film |
| Bazinis produkto numeris | RN73H1J |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip KOA Speer Electronics, Inc. RN73H1JTTD1141B25.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | RN73H1JTTD1141B50 | RN73H1JTTD1141B05 | RN73H1JTTD1141D25 | RN73H1JTTD1141A25 |
| Gamintojas | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Terminacijų skaičius | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Atsparumas | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kompozicija | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.