- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.31 | $0.31 |
| 200+ | $0.12 | $24.00 |
| 500+ | $0.116 | $58.00 |
| 1000+ | $0.114 | $114.00 |
RB088T100NZC9 Technikos specifikacijos
Rohm Semiconductor - RB088T100NZC9 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Rohm Semiconductor - RB088T100NZC9
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | LAPIS Technology |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei | 870 mV @ 5 A |
| Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) | 100 V |
| Technologija | Schottky |
| Tiekėjo prietaisų paketas | TO-220FN |
| Greitis | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serija | - |
| Paketas / dėžutė | TO-220-3 Full Pack |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tube |
| Veikimo temperatūra - jungtis | 150°C |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Diodų konfigūracija | 1 Pair Common Cathode |
| Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr | 5 µA @ 100 V |
| Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) | 10A |
| Bazinis produkto numeris | RB088 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Rohm Semiconductor RB088T100NZC9.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | RB088T150NZC9 | RB088T100HZC9 | RB088T-30NZC9 | RB088T-60NZC9 |
| Gamintojas | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) | - | - | - | - |
| Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr | - | - | - | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) | - | - | - | - |
| Veikimo temperatūra - jungtis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Diodų konfigūracija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Technologija | - | - | - | - |
| Greitis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
RB0914681KLBBourns, Inc.
RB095-60TL
RB0912680KLAABCJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.