- Bran***Lewis
- 2026/05/11
LMH6643MAX Technikos specifikacijos
Texas Instruments - LMH6643MAX Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Texas Instruments - LMH6643MAX
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Texas Instruments |
| Įtampa - tiekimo tarpas (min) | 2.7 V |
| Įtampa - tiekimo tarpas (maks.) | 12.8 V |
| Įtampa - įvesties poslinkis | 1 mV |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-SOIC |
| Slew Rate | 135V/µs |
| Serija | LMH® |
| Paketas / dėžutė | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketas | Bulk |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Išvesties tipas | Rail-to-Rail |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Grandinių skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Dabartinis - tiekimas | 2.7mA (x2 Channels) |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 75 mA |
| Dabartinis - įvesties prieštaravimas | 1.6 µA |
| Stiprintuvo tipas | Voltage Feedback |
| -3db juostos plotis | 130 MHz |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS neatitinka reikalavimų |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Texas Instruments LMH6643MAX.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | LMH6643MMX | LMH6642QMFX/NOPB | LMH6643MM-NS | LMH6642MFX |
| Gamintojas | Texas Instruments | Texas Instruments | National Semiconductor | Texas Instruments |
| Įtampa - tiekimo tarpas (min) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Išvesties tipas | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Įtampa - tiekimo tarpas (maks.) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Įtampa - įvesties poslinkis | - | - | - | - |
| Dabartinis - įvesties prieštaravimas | - | - | - | - |
| -3db juostos plotis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dabartinis - tiekimas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stiprintuvo tipas | - | - | - | - |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Grandinių skaičius | - | - | - | - |
LMH6643MMX/NOPBTexas Instruments
LMH6642MF/NOPBTexas Instruments
LMH6643MA/NOPBTexas Instruments
LMH6643MAX/NOPBTexas Instruments
LMH6642QMF/NOPBTexas Instruments
LMH6643MM/NOPBTexas Instruments
LMH6642QMFTexas Instruments
LMH6643MMNOPBTexas Instruments
LMH6643MM-NSNational SemiconductorIC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP
LMH6642MFX/NOPBTexas Instruments
LMH6643MMX/S7002247National SemiconductorVIDEO AMPLIFIER, 1 CHANNEL(S), 2
LMH6643MXNSJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.