- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
SN65,75LBC175.pdfSN75LBC175DR Technikos specifikacijos
Texas Instruments - SN75LBC175DR Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Texas Instruments - SN75LBC175DR
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Texas Instruments |
| Įtampa - tiekimas | 4.75V ~ 5.25V |
| Įveskite | Receiver |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 16-SOIC |
| Serija | - |
| Imtuvo histerezė | 45 mV |
| Protokolas | RS422, RS423, RS485 |
| Paketas / dėžutė | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Vairuotojų / imtuvų skaičius | 0/4 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Dvipusis | - |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Bazinis produkto numeris | 75LBC175 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991B1 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Texas Instruments SN75LBC175DR.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | SN75LBC175ADR | SN75LBC175DRG4 | SN75LBC175ADRG4 | SN75LBC175AD |
| Gamintojas | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Serija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Vairuotojų / imtuvų skaičius | - | - | - | - |
| Protokolas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Dvipusis | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Imtuvo histerezė | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Duomenų perdavimo sparta | - | - | - | - |
Atsisiųskite SN75LBC175DR PDF duomenų lapus ir Texas Instruments dokumentus, skirtus SN75LBC175DR - Texas Instruments.
SN75LBC176ADTexas Instruments
SN75LBC175ADG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC QUAD RS-485 DIFF RCVR 16-SOIC
SN75LBC175DWRTexas Instruments
SN75LBC175ADRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC QUAD RS-485 DIFF RCVR 16-SOIC
SN75LBC175DRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DIFF LINE RCVR QUAD LP 16SOIC
SN75LBC175A16DWTexas Instruments
SN75LBC175DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DIFF LINE RCVR QUAD LP 16SOIC
SN75LBC176XINBOLEJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.