- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
TLV2432(A), 34(A) Datasheet.pdfTLV2432QDRG4 Technikos specifikacijos
Texas Instruments - TLV2432QDRG4 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Texas Instruments - TLV2432QDRG4
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Texas Instruments |
| Įtampa - tiekimo tarpas (min) | 2.7 V |
| Įtampa - tiekimo tarpas (maks.) | 10 V |
| Įtampa - įvesties poslinkis | 300 µV |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-SOIC |
| Slew Rate | 0.25V/µs |
| Serija | Automotive, AEC-Q100, LinCMOS™ |
| Paketas / dėžutė | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Išvesties tipas | Rail-to-Rail |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grandinių skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Produktas | 550 kHz |
| Dabartinis - tiekimas | 100µA (x2 Channels) |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50 mA |
| Dabartinis - įvesties prieštaravimas | 1 pA |
| Bazinis produkto numeris | TLV243 |
| Stiprintuvo tipas | CMOS |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Texas Instruments TLV2432QDRG4.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | TLV2432IDRG4 | TLV2432QDG4 | TLV2432QDRQ1 | TLV2432IDG4 |
| Gamintojas | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Dabartinis - įvesties prieštaravimas | - | - | - | - |
| Grandinių skaičius | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Įtampa - įvesties poslinkis | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dabartinis - tiekimas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimo tarpas (maks.) | - | - | - | - |
| Slew Rate | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimo tarpas (min) | - | - | - | - |
| Išvesties tipas | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Stiprintuvo tipas | - | - | - | - |
| Gain Bandwidth Produktas | - | - | - | - |
Atsisiųskite TLV2432QDRG4 PDF duomenų lapus ir Texas Instruments dokumentus, skirtus TLV2432QDRG4 - Texas Instruments.
TLV2432IDRG4Texas InstrumentsIC OPAMP GP 550KHZ RRO 8SOIC
TLV2432QDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 550KHZ RRO 8SOIC
TLV2434APWRTexas Instruments
TLV2432IDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 550KHZ RRO 8SOIC
TLV2434AIDTexas Instruments
TLV2432CPWRTexas Instruments
TLV2432IDTexas Instruments
TLV2432QDRG4Q1Texas Instruments
TLV2432CPWLETexas InstrumentsIC CMOS 2 CIRCUIT 8TSSOP
TLV2434AIDG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP GP 550KHZ RRO 14SOICJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.