- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
TPS54160A.pdfPCN dizainas/specifikacija
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN surinkimas/kilmė
2.73KHz.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.851 | $0.85 |
| 10+ | $0.721 | $7.21 |
| 30+ | $0.65 | $19.50 |
| 100+ | $0.573 | $57.30 |
| 500+ | $0.538 | $269.00 |
| 1000+ | $0.521 | $521.00 |
TPS54160ADRCR Technikos specifikacijos
Texas Instruments - TPS54160ADRCR Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Texas Instruments - TPS54160ADRCR
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Texas Instruments |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 0.8V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 58V |
| Įtampa - įėjimas (min.) | 3.5V |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 60V |
| Topologija | Buck |
| Sinchroninis lygintuvas | No |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 10-VSON (3x3) |
| Serija | Eco-Mode™ |
| Paketas / dėžutė | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Išvesties tipas | Adjustable |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Down |
| Dažnis - perjungimas | 100kHz ~ 2.5MHz |
| Dabartinis - rezultatas | 1.5A |
| Bazinis produkto numeris | TPS54160 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Texas Instruments TPS54160ADRCR.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | TPS54140QDRCRQ1 | TPS54160AQDGSRDN | TPS54160ADGQR | TPS54160DGQR |
| Gamintojas | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Išvesties tipas | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | - | - | - | - |
| Topologija | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Dažnis - perjungimas | - | - | - | - |
| Išvesties konfigūracija | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dabartinis - rezultatas | - | - | - | - |
| Išėjimų skaičius | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Įtampa - įėjimas (min.) | - | - | - | - |
| Sinchroninis lygintuvas | - | - | - | - |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | - | - | - | - |
Atsisiųskite TPS54160ADRCR PDF duomenų lapus ir Texas Instruments dokumentus, skirtus TPS54160ADRCR - Texas Instruments.
TPS54140QDGQRQTexas Instruments
TPS54160ATexas Instruments
TPS54160DRCRTexas Instruments
TPS54160AQDGSRDNTexas InstrumentsPROTOTYPE
TPS54160DGQR.Texas Instruments
TPS54160ADRCTexas InstrumentsJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.