- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $15.25 | $15.25 |
QVMQF326T25-2.0A-57.14288 Technikos specifikacijos
Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-57.14288 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-57.14288
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Mercury United Electronics |
| Įtampa - tiekimas | 2.5V |
| Įveskite | VCTCXO |
| Skleisti spektro juostos plotį | - |
| Dydis / Matmenys | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serija | QuikXO |
| Reitingai | - |
| Paketas / dėžutė | 6-SMD, No Lead |
| Paketas | Strip |
| Išvestis | CMOS |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Dažnio stabilumas | ±2ppm |
| Dažnumas | 57.14288 MHz |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | 24mA (Typ) |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | 18mA (Typ) |
| Bazinis rezonatorius | Crystal |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | ±8ppm |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-57.14288.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | QVMQF326T25-2.0A-57.850 | QVMQF326T25-2.0A-50.625 | QVMQF326T25-2.0A-65.016 | QVMQF326T25-2.0A-51.840 |
| Gamintojas | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | - | - | - | - |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Išvestis | - | - | - | - |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Skleisti spektro juostos plotį | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dažnumas | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Bazinis rezonatorius | - | - | - | - |
| Dažnio stabilumas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.