- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
SAM E70/S70/V70/V71.pdfPCN dalies numeris
Atmel MCU32 06/Oct/2017.pdfATSAMV71Q21B-CB Technikos specifikacijos
Microchip Technology - ATSAMV71Q21B-CB Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Microchip Technology - ATSAMV71Q21B-CB
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Microchip Technology |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 144-TFBGA (10x10) |
| Greitis | 300MHz |
| Serija | Automotive, AEC-Q100, SAM V71 |
| RAM dydis | 384K x 8 |
| Programos atminties tipas | FLASH |
| Programos atminties dydis | 2MB (2M x 8) |
| Periferiniai įrenginiai | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paketas / dėžutė | 144-TFBGA |
| Paketas | Tray |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Osciliatoriaus tipas | Internal |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O skaičius | 114 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| EEPROM dydis | - |
| Duomenų keitikliai | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Pagrindinis dydis | 32-Bit Single-Core |
| Pagrindinis procesorius | ARM® Cortex®-M7 |
| Ryšiai | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, QSPI, SPI, SSC, UART/USART, USB |
| Bazinis produkto numeris | ATSAMV71 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Microchip Technology ATSAMV71Q21B-CB.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ATSAMV71Q21B-CBT | ATSAMV71Q19B-CB | ATSAMV71Q19B-CBT | ATSAMV71Q20B-CBT |
| Gamintojas | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Duomenų keitikliai | - | - | - | - |
| Greitis | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I / O skaičius | - | - | - | - |
| EEPROM dydis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Periferiniai įrenginiai | - | - | - | - |
| Programos atminties tipas | - | - | - | - |
| Ryšiai | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Programos atminties dydis | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pagrindinis dydis | - | - | - | - |
| Pagrindinis procesorius | - | - | - | - |
| RAM dydis | - | - | - | - |
| Osciliatoriaus tipas | - | - | - | - |
Atsisiųskite ATSAMV71Q21B-CB PDF duomenų lapus ir Microchip Technology dokumentus, skirtus ATSAMV71Q21B-CB - Microchip Technology.
ATSAMW25-XPROMicrochip
ATSAMV71Q20B-AABTMicrochip
ATSAMV71Q21B-CBTAtmel
ATSAMW25H18-MR210PB1944Microchip TechnologyRF TXRX MOD WIFI TRACE ANT SMD
ATSAMV71Q21A-CBAtmel (Microchip Technology)
ATSAMW25H18-MR210PAAtmelSMARTCONNECT WI FI MODULE
ATSAMV71Q20B-AABMicrochipJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.