- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Analog and Interface Product Guide.pdfHTML duomenų lapas
TC1303A/B/C, TC1304 Datasheet.pdfProjektavimo ištekliai
Portable Power Conversion Design Guide.pdfKiti susiję dokumentai
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.124 | $1.12 |
| 200+ | $0.435 | $87.00 |
| 500+ | $0.42 | $210.00 |
| 1000+ | $0.413 | $413.00 |
TC1303B-PA0EUN Technikos specifikacijos
Microchip Technology - TC1303B-PA0EUN Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Microchip Technology - TC1303B-PA0EUN
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Microchip Technology |
| w / supervisor | No |
| w / sekvencinis | Yes |
| w / LED tvarkyklė | No |
| Įtampa / srovė - išėjimas 3 | - |
| Įtampa / srovė - išėjimas 2 | 3.3V, 300mA |
| Įtampa / srovė - išėjimas 1 | 1.8V, 500mA |
| Įtampa - tiekimas | 2.7V ~ 5.5V |
| Topologija | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Tiekėjo prietaisų paketas | 10-MSOP |
| Serija | - |
| Paketas / dėžutė | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Išėjimų skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Dažnis - perjungimas | 2MHz |
| Bazinis produkto numeris | TC1303 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Microchip Technology TC1303B-PA0EUN.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | TC1303B-PA0EUNTR | TC1303B-PF0EUNTR | TC1303B-IA0EUN | TC1303B-PF0EUN |
| Gamintojas | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dažnis - perjungimas | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Įtampa / srovė - išėjimas 2 | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| w / supervisor | - | - | - | - |
| Išėjimų skaičius | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Topologija | - | - | - | - |
| w / sekvencinis | - | - | - | - |
| w / LED tvarkyklė | - | - | - | - |
| Įtampa / srovė - išėjimas 3 | - | - | - | - |
| Įtampa / srovė - išėjimas 1 | - | - | - | - |
Atsisiųskite TC1303B-PA0EUN PDF duomenų lapus ir Microchip Technology dokumentus, skirtus TC1303B-PA0EUN - Microchip Technology.
TC1303B-PAOEMFTRMicrel / Microchip TechnologyJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.