- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.00 | $4.00 |
| 250+ | $1.549 | $387.25 |
| 500+ | $1.494 | $747.00 |
| 1000+ | $1.467 | $1,467.00 |
NUC230SE3AE Technikos specifikacijos
Nuvoton Technology Corporation - NUC230SE3AE Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Nuvoton Technology Corporation - NUC230SE3AE
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Nuvoton Technology Corporation |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 64-LQFP (7x7) |
| Greitis | 72MHz |
| Serija | NuMicro™ NUC230 |
| RAM dydis | 16K x 8 |
| Programos atminties tipas | FLASH |
| Programos atminties dydis | 128KB (128K x 8) |
| Periferiniai įrenginiai | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LVD, POR, PS2, PWM, WDT |
| Paketas / dėžutė | 64-LQFP |
| Paketas | Tray |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Osciliatoriaus tipas | Internal |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O skaičius | 49 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| EEPROM dydis | - |
| Duomenų keitikliai | A/D 7x12b |
| Pagrindinis dydis | 32-Bit Single-Core |
| Pagrindinis procesorius | ARM® Cortex®-M0 |
| Ryšiai | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Bazinis produkto numeris | NUC230 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Nuvoton Technology Corporation NUC230SE3AE.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | NUC230VE3AE | NUC230LE3AE | NUC240SE3AE | NUC220SE3AN |
| Gamintojas | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation | Nuvoton Technology Corporation |
| RAM dydis | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Programos atminties tipas | - | - | - | - |
| Periferiniai įrenginiai | - | - | - | - |
| I / O skaičius | - | - | - | - |
| Greitis | - | - | - | - |
| Duomenų keitikliai | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Programos atminties dydis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pagrindinis procesorius | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ryšiai | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| EEPROM dydis | - | - | - | - |
| Pagrindinis dydis | - | - | - | - |
| Osciliatoriaus tipas | - | - | - | - |
Atsisiųskite NUC230SE3AE PDF duomenų lapus ir Nuvoton Technology Corporation dokumentus, skirtus NUC230SE3AE - Nuvoton Technology Corporation.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.