- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $25.00 | $25.00 |
1777853 Technikos specifikacijos
Phoenix Contact - 1777853 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Phoenix Contact - 1777853
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Phoenix Contact |
| Vielos juostos ilgis | 10mm |
| Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | 12-30 AWG |
| Įtampa - UL | 300 V |
| Įtampa - IEC | 630 V |
| Įveskite | Plug, Female Sockets |
| Sukimo momentas - varžtas | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Nutraukimo stilius | Screw - Pressure Clip |
| Serija | COMBICON FRONT-MSTB |
| Sraigtinis dydis | M2.5 |
| Pozicijos per lygį | 7 |
| Kištuko vielos įvedimas | 180° |
| Pikis | 0.200' (5.08mm) |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | - |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Pozicijų skaičius | 7 |
| Lygių skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Izoliacijos aukštis | 1.083' (27.51mm) |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Būsto medžiaga | Polyamide (PA), Nylon |
| Antraštės orientacija | - |
| funkcijos | Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| Dabartinis - UL | 15 A |
| Dabartinis - IEC | 12A |
| Susisiekite su lyno ilgiu | - |
| Susisiekite su poravimu | Tin |
| Kontaktinė medžiaga | - |
| Spalva | Green |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | RoHS atitiktis |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Phoenix Contact 1777853.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 1777833 | 1777837 | 1777875 | 1777895 |
| Gamintojas | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Nutraukimo stilius | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² | - | - | - | - |
| Sraigtinis dydis | - | - | - | - |
| Susisiekite su lyno ilgiu | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Antraštės orientacija | - | - | - | - |
| Būsto medžiaga | - | - | - | - |
| Kištuko vielos įvedimas | - | - | - | - |
| Dabartinis - IEC | - | - | - | - |
| Izoliacijos aukštis | - | - | - | - |
| Susisiekite su poravimu | - | - | - | - |
| Sukimo momentas - varžtas | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Vielos juostos ilgis | - | - | - | - |
| Įtampa - IEC | - | - | - | - |
| Įtampa - UL | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Pozicijos per lygį | - | - | - | - |
| Dabartinis - UL | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | - | - | - | - |
| Lygių skaičius | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Atsisiųskite 1777853 PDF duomenų lapus ir Phoenix Contact dokumentus, skirtus 1777853 - Phoenix Contact.
1777817Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM
1777882Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM
1777820Phoenix ContactTERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MMJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.