- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
R413306000.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $579.355 | $579.36 |
| 200+ | $231.167 | $46,233.40 |
| 500+ | $223.443 | $111,721.50 |
| 1000+ | $219.625 | $219,625.00 |
R413306000 Technikos specifikacijos
Radiall USA, Inc. - R413306000 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Radiall USA, Inc. - R413306000
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Radiall USA, Inc. |
| Serija | - |
| Galia (vatais) | 2W |
| Paketas / dėžutė | SMA In-Line Module |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Bulk |
| Varža | 50 Ohms |
| Dažnių diapazonas | 0 Hz ~ 40 GHz |
| Švelninimo vertė | 6dB |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Radiall USA, Inc. R413306000.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | R413307000 | R413303000 | R413301000 | R413305000 |
| Gamintojas | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. | Radiall USA, Inc. |
| Švelninimo vertė | - | - | - | - |
| Galia (vatais) | - | - | - | - |
| Dažnių diapazonas | - | - | - | - |
| Varža | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite R413306000 PDF duomenų lapus ir Radiall USA, Inc. dokumentus, skirtus R413306000 - Radiall USA, Inc..
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.