- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
DW,EW,ZW,HW Series Datasheet.pdfDW-10-11-F-S-640 Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - DW-10-11-F-S-640 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - DW-10-11-F-S-640
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | Flex Stack, DW |
| Eilučių tarpas | - |
| Pikis | 0.100" (2.54mm) |
| Paketas | Bulk |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Pozicijų skaičius | 10 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Ilgis - uodega | 0.110" (2.794mm) |
| Ilgis - kamino aukštis | 0.640" (16.256mm) |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | 0.180" (4.572mm) |
| Ilgis - bendra pin | 0.930" (23.622mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | 3.00µin (0.076µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | Gold |
| Spalva | Black |
| Bazinis produkto numeris | DW-10-11 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. DW-10-11-F-S-640.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | DW-10-11-F-S-645 | DW-10-11-F-S-650 | DW-10-11-F-S-605 | DW-10-11-F-S-630 |
| Gamintojas | Samtec, Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Serija | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | - | - | - | - |
| Eilučių tarpas | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Ilgis - bendra pin | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | - | - | - | - |
| Ilgis - kamino aukštis | - | - | - | - |
| Ilgis - uodega | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite DW-10-11-F-S-640 PDF duomenų lapus ir Samtec Inc. dokumentus, skirtus DW-10-11-F-S-640 - Samtec Inc..
DW-10-11-F-S-655Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-620Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-615Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-675Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-T-200Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-670Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-610Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-600Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-660Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-665Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-595Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-630Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-635Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-710Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-605Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
DW-10-11-F-S-650Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-645Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-10-11-F-S-625Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/HJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.