- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
ESW,ESQ Series Datasheet.pdfHTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.412 | $4.41 |
ESW-113-12-G-D Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - ESW-113-12-G-D Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - ESW-113-12-G-D
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Įtampos įvertinimas | 550VAC |
| Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Board |
| Serija | ESW |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | 0.100' (2.54mm) |
| Pikis - poravimas | 0.100' (2.54mm) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All |
| Pozicijų skaičius | 26 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| Izoliacinė medžiaga | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Izoliacijos aukštis | 0.435' (11.05mm) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Izoliacijos spalva | Black |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Push-Pull |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 5.2A per Contact |
| Susisiekimo tipas | Forked |
| Kontaktinė forma | Square |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.090' (2.29mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | 20.0µin (0.51µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu | Gold |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Gold |
| Jungties tipas | Elevated Socket |
| Bazinis produkto numeris | ESW-113 |
| Programos | - |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. ESW-113-12-G-D.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ESW-113-12-G-D-10 | ESW-113-12-G-D-LL | ESW-113-12-G-D-24 | ESW-113-12-G-D-13 |
| Gamintojas | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Tvirtinimo tipas | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - paštu | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | - | - | - | - |
| Mating Stacking Heights | - | - | - | - |
| Kontaktinė forma | - | - | - | - |
| Izoliacinė medžiaga | - | - | - | - |
| Jungties tipas | - | - | - | - |
| Izoliacijos spalva | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Atstumas tarp eilučių - poravimosi | - | - | - | - |
| Stilius | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Pakrautų pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Izoliacijos aukštis | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Pikis - poravimas | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite ESW-113-12-G-D PDF duomenų lapus ir Samtec Inc. dokumentus, skirtus ESW-113-12-G-D - Samtec Inc..
ESW-113-12-G-D-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-S-03Samtec Inc.CONN SOCKET 13POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-G-SSamtec Inc.CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-S-DSamtec Inc.CONN SOCKET 24POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-L-DSamtec Inc.CONN SOCKET 24POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-S-S-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-D-13Samtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-S-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 13POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-D-24Samtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-SSamtec Inc.CONN SOCKET 13POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-S-SSamtec Inc.CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-G-S-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-D-01Samtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-F-D-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-D-26Samtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
ESW-112-69-S-D-LLSamtec Inc.CONN SOCKET 24POS 0.1 GOLD PCB
ESW-113-12-G-D-10Samtec Inc.CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCBJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.