- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
HW (SM) Series Datasheet.pdfHW-10-20-T-S-350-SM Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - HW-10-20-T-S-350-SM Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - HW-10-20-T-S-350-SM
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | Flex Stack, HW |
| Eilučių tarpas | - |
| Pikis | 0.100" (2.54mm) |
| Paketas | Bulk |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Pozicijų skaičius | 10 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Ilgis - uodega | - |
| Ilgis - kamino aukštis | 0.350" (8.890mm) |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | 0.715" (18.161mm) |
| Ilgis - bendra pin | 1.065" (27.051mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | - |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | Tin |
| Spalva | Black |
| Bazinis produkto numeris | HW-10-20 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. HW-10-20-T-S-350-SM.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | HW-10-20-T-S-250-SM | HW-10-20-T-S-500-SM | HW-10-20-T-S-375-SM | HW-10-20-T-S-325-SM |
| Gamintojas | Samtec, Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | - | - | - | - |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | - | - | - | - |
| Ilgis - kamino aukštis | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ilgis - bendra pin | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Ilgis - uodega | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pikis | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eilučių tarpas | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
Atsisiųskite HW-10-20-T-S-350-SM PDF duomenų lapus ir Samtec Inc. dokumentus, skirtus HW-10-20-T-S-350-SM - Samtec Inc..
HW-10-20-T-S-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-500-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-450-SM-LCSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-940-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-250-SMSamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-10-20-T-Q-200-055Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
HW-10-20-T-D-900-SM-ASamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-10-20-T-S-675-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-D-950-SMSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-D-975-090Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
HW-10-20-T-S-775-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-S-875-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-D-940-SMSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-10-20-T-D-975-SMSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.1 STACK SMD TINJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.