- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $12.80 | $12.80 |
TW-20-12-G-D-250-150 Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - TW-20-12-G-D-250-150 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - TW-20-12-G-D-250-150
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | TW |
| Eilučių tarpas | 0.079" (2.00mm) |
| Pikis | 0.079" (2.00mm) |
| Paketas | Bulk |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius | 40 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Ilgis - uodega | 0.150" (3.810mm) |
| Ilgis - kamino aukštis | 0.250" (6.350mm) |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | 0.710" (18.034mm) |
| Ilgis - bendra pin | 1.110" (28.194mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | 20.0µin (0.51µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | Gold |
| Spalva | Black |
| Bazinis produkto numeris | TW-20-12 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. TW-20-12-G-D-250-150.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | TW-20-12-G-D-280-150 | TW-20-12-G-D-120-150 | TW-20-12-G-D-250-100 | TW-20-12-G-D-120-135 |
| Gamintojas | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ilgis - bendra pin | - | - | - | - |
| Ilgis - uodega | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eilučių tarpas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Ilgis - kamino aukštis | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
TW-20-11-S-Q-135-105Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 80POS
TW-20-12-G-D-250-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-11-S-D-120-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-365-195Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-120-135Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-120-870Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-445-125Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-500-112Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-11-S-D-195-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-11-T-S-200-098Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 20POS
TW-20-12-G-D-280-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-120-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-490-180Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-390-360Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-11-LM-S-120-095Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 20POS
TW-20-12-G-D-275-275Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-365-135Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POS
TW-20-12-G-D-435-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 40POSJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.