- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Norite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.49 | $4.49 |
ZW-14-12-S-S-300-430 Technikos specifikacijos
Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Samtec, Inc. |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | Flex Stack, ZW |
| Eilučių tarpas | - |
| Pikis | 0.100" (2.54mm) |
| Paketas | Bulk |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Pozicijų skaičius | 14 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Ilgis - uodega | 0.430" (10.922mm) |
| Ilgis - kamino aukštis | 0.300" (7.620mm) |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | 0.300" (7.620mm) |
| Ilgis - bendra pin | 1.030" (26.162mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | Gold |
| Spalva | Black |
| Bazinis produkto numeris | ZW-14-12 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Samtec Inc. ZW-14-12-S-S-300-430.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ZW-14-12-S-S-500-430 | ZW-14-12-S-S-400-130 | ZW-14-12-S-S-600-130 | ZW-14-12-S-S-400-130-LL |
| Gamintojas | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Susisiekite su Finish - paštu (poravimosi) | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spalva | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness - Rašykite (poravimosi) | - | - | - | - |
| Eilučių tarpas | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Ilgis - bendra pin | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ilgis - kamino aukštis | - | - | - | - |
| Ilgis - uodega | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Ilgis - pranešimas (poravimas) | - | - | - | - |
Atsisiųskite ZW-14-12-S-S-300-430 PDF duomenų lapus ir Samtec Inc. dokumentus, skirtus ZW-14-12-S-S-300-430 - Samtec Inc..
ZW-14-12-S-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-S-250-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-500-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-550-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-600-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-688-125Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-L-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-500-430Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-500-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-T-S-375-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-590-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-D-385-325Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-S-S-500-100-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POSJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.