- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
CPS Series Datasheet.pdfCPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S Technikos specifikacijos
SCHURTER Inc. - CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip SCHURTER Inc. - CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Schurter |
| Įtampos įvertinimas - DC | 60 V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 42 V |
| Įveskite | Capacitive, Illuminated |
| Nutraukimo stilius | Wire Leads |
| Perjungti funkciją | Off-On |
| Serija | CPS |
| Panel Cutout Matmenys | Circular - 19.10mm Dia |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 60°C |
| Montavimo tipas | Panel Mount, Front |
| Mechaninis gyvenimas | - |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | 5 ~ 28 VDC |
| Apšvietimo tipas, spalva | LED, Green/Magenta |
| funkcijos | Ceramic Actuator |
| Elektros gyvenimas | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Spalva - pavara / kamštis | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Grandinė | SPST |
| Bazinis produkto numeris | CPS19-LA |
| Pavaros tipas | Round, Button, Flush |
| Pavaros žymėjimas | W |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Vendor Undefined |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip SCHURTER Inc. CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1025-S | CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1021-S | CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1027-S | CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1026-S |
| Gamintojas | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Pavaros tipas | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas - AC | - | - | - | - |
| Spalva - pavara / kamštis | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pavaros žymėjimas | - | - | - | - |
| Elektros gyvenimas | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - | - | - | - |
| Mechaninis gyvenimas | - | - | - | - |
| Grandinė | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampos įvertinimas - DC | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perjungti funkciją | - | - | - | - |
| Apšvietimo tipas, spalva | - | - | - | - |
| Panel Cutout Matmenys | - | - | - | - |
| Nutraukimo stilius | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
Atsisiųskite CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S PDF duomenų lapus ir SCHURTER Inc. dokumentus, skirtus CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1023-S - SCHURTER Inc..
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1022-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1028-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1027-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1029-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1018-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1020-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1021-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1024-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1016-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1015-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1025-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1032-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1031-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1017-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1019-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1030-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1026-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS19-LA00A10-SNCCWTNF-AI0MGVAR-W1014-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42VJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.