- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
SiT8209.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $2.809 | $2.81 |
SIT8209AI-83-25S-166.666660X Technikos specifikacijos
SiTime - SIT8209AI-83-25S-166.666660X Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip SiTime - SIT8209AI-83-25S-166.666660X
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | SiTime |
| Įtampa - tiekimas | 2.5V |
| Įveskite | XO (Standard) |
| Dydis / Matmenys | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | SiT8209 |
| Reitingai | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, No Lead |
| Išvestis | LVCMOS, LVTTL |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 5 Weeks |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Dažnio stabilumas | ±50ppm |
| Dažnumas | 166.66666MHz |
| Išsamus aprašymas | 166.66666MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | 36mA |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | 70µA |
| Bazinis rezonatorius | MEMS |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | - |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip SiTime SIT8209AI-83-25S-166.666660X.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | SIT8209AI-83-25S-166.666666X | SIT8209AI-83-25S-166.666660 | SIT8209AI-83-25S-166.666600X | SIT8209AI-83-25S-166.666660T |
| Gamintojas | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Serija | - | - | - | - |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | - | - | - | - |
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | - | - | - | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | - | - | - | - |
| Išvestis | - | - | - | - |
| Dažnumas | - | - | - | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | - | - | - | - |
| Dažnio stabilumas | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Išsamus aprašymas | - | - | - | - |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Bazinis rezonatorius | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Pakuotė | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Atsisiųskite SIT8209AI-83-25S-166.666660X PDF duomenų lapus ir SiTime dokumentus, skirtus SIT8209AI-83-25S-166.666660X - SiTime.
SIT8209AI-83-25S-200.000000XSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2
SIT8209AI-83-25S-200.000000TSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2
SIT8209AI-83-25S-166.666600TSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666660TSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666600YSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666666YSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666000TSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666666XSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666666TSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666000YSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666000XSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-200.000000YSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2
SIT8209AI-83-25S-166.666600XSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
SIT8209AI-83-25S-166.666660YSiTime-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.