- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.435 | $4.44 |
ECC10DEYS Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - ECC10DEYS Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - ECC10DEYS
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.100' (2.54mm) |
| Paketas | Tray |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 10 |
| Pozicijų skaičius | 20 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Medžiaga - izoliacija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| funkcijos | - |
| Susisiekimo tipas | Cantilever |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | - |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062' (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | ECC10 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions ECC10DEYS.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ECC10DETS | ECC10DEYH | ECC10DEYI | ECC10DEYN |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
Atsisiųskite ECC10DEYS PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus ECC10DEYS - Sullins Connector Solutions.
ECC10DETHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJBBSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DCWTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DETISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJBN-S1136Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJCBSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJCNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DCWT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DETSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DEYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJWBSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJGNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DETNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DEYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DEYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ECC10DJCN-S1136Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.