- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $8.00 | $8.00 |
ECC24DTBT-S189 Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - ECC24DTBT-S189 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - ECC24DTBT-S189
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.100' (2.54mm) |
| Paketas | Tray |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 24 |
| Pozicijų skaičius | 48 |
| Montavimo tipas | Through Hole, Right Angle |
| Medžiaga - izoliacija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| funkcijos | - |
| Susisiekimo tipas | Loop Bellows |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | - |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062' (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | ECC24 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions ECC24DTBT-S189.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ECC24DTBS-S189 | ECC24DTBH-S189 | ECC24DTBI-S189 | ECC24DTBN-S189 |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite ECC24DTBT-S189 PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus ECC24DTBT-S189 - Sullins Connector Solutions.
ECC24DTKN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBN-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBS-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKD-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTBH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100
ECC24DTKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.