- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $7.656 | $7.66 |
ECC40DCWD-S288 Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.100' (2.54mm) |
| Paketas | Tray |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 40 |
| Pozicijų skaičius | 80 |
| Montavimo tipas | Board Edge, Straddle Mount |
| Medžiaga - izoliacija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| funkcijos | Card Extender |
| Susisiekimo tipas | Hairpin Bellows |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | - |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062' (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | ECC40 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions ECC40DCWD-S288.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | ECC40DCWH-S288 | ECC40DCWS-S288 | ECC40DCWI-S288 | ECC40DCWN-S288 |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spalva | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
Atsisiųskite ECC40DCWD-S288 PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus ECC40DCWD-S288 - Sullins Connector Solutions.
ECC40DCWNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.