- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
xxCxxDREx Drawing.pdfHTML duomenų lapas
xxCxxDREx Drawing.pdfInformacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $4.894 | $4.89 |
HSC05DREI Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - HSC05DREI Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - HSC05DREI
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder Eyelet(s) |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.100" (2.54mm) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 5 |
| Pozicijų skaičius | 10 |
| Montavimo tipas | Panel Mount |
| Medžiaga - izoliacija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| funkcijos | - |
| Susisiekimo tipas | Full Bellows |
| Kontaktinė medžiaga | Beryllium Copper |
| Susisiekite su Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | Blue |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062" (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | HSC05 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions HSC05DREI.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | HSC05DREI-S93 | HSC05DREI-S734 | HSC05DREI-S13 | HSC05DREN-S734 |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Serija | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite HSC05DREI PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus HSC05DREI - Sullins Connector Solutions.
HSC05DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREF-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRES-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
HSC05DREN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.