- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacija apie aplinką
Sullins Connector Solutions REACH.pdfRCB57DHRT Technikos specifikacijos
Sullins Connector Solutions - RCB57DHRT Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Sullins Connector Solutions - RCB57DHRT
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions |
| Nutraukimas | Solder |
| Serija | - |
| Perskaitykite | Dual |
| Pikis | 0.050' (1.27mm) |
| Paketas | Tube |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 125°C |
| Eilučių skaičius | 2 |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | 57 |
| Pozicijų skaičius | 114 |
| Montavimo tipas | Board Edge, Straddle Mount |
| Medžiaga - izoliacija | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lytis | Female |
| Flanšo funkcija | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| funkcijos | Card Extender |
| Susisiekimo tipas | Hairpin Bellows |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Spalva | Black |
| Kortelės tipas | Non Specified - Dual Edge |
| Kortelės storis | 0.062' (1.57mm) |
| Bazinis produkto numeris | RCB57 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Sullins Connector Solutions RCB57DHRT.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | RCB57DHRN | RCB57DHRR | RCB57DHNR | RCB57DHRD |
| Gamintojas | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish Thickness | - | - | - | - |
| Susisiekite su Finish | - | - | - | - |
| Kortelės tipas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spalva | - | - | - | - |
| Flanšo funkcija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serija | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kortelės storis | - | - | - | - |
| Lytis | - | - | - | - |
| Susisiekimo tipas | - | - | - | - |
| Pozicijų skaičius / Bay / Row | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perskaitykite | - | - | - | - |
Atsisiųskite RCB57DHRT PDF duomenų lapus ir Sullins Connector Solutions dokumentus, skirtus RCB57DHRT - Sullins Connector Solutions.
RCB57DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.