- Bran***Lewis
- 2026/05/11
SVC53C3A48A2-50.000MT Technikos specifikacijos
Suntsu Electronics, Inc. - SVC53C3A48A2-50.000MT Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Suntsu Electronics, Inc. - SVC53C3A48A2-50.000MT
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Suntsu Electronics, Inc. |
| Įtampa - tiekimas | 3.3V |
| Įveskite | VCXO |
| Skleisti spektro juostos plotį | - |
| Dydis / Matmenys | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Reitingai | - |
| Paketas / dėžutė | 6-SMD, No Lead |
| Išvestis | CMOS |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.047" (1.20mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Dažnio stabilumas | ±50ppm |
| Dažnumas | 50 MHz |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | 25mA |
| Bazinis rezonatorius | Crystal |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | ±150ppm |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Suntsu Electronics, Inc. SVC53C3A48A2-50.000MT.
| Produkto atributas | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | SVC53C3A48B2-50.000MT | SVC53C3A48A2-50.000M | SVC53C3A48A2-125.000M | SVC53C3A48A2-10.000M |
| Gamintojas | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Išvestis | - | - | - | - |
| Funkcija | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dažnumas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | - | - | - | - |
| Absoliutus traukos diapazonas (APR) | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Bazinis rezonatorius | - | - | - | - |
| Skleisti spektro juostos plotį | - | - | - | - |
| Įtampa - tiekimas | - | - | - | - |
| Dažnio stabilumas | - | - | - | - |
SVC53C3A48B2-50.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOSJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.