- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN surinkimas/kilmė
Plating House 25/Jan/2019.pdfHTML duomenų lapas
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.205 | $0.21 |
BZW04-19B-E3/54 Technikos specifikacijos
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZW04-19B-E3/54 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZW04-19B-E3/54
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) | 18.8V |
| Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp | 30.6V |
| Įtampa - suskirstymas (min) | 20.9V |
| Įveskite | Zener |
| Tiekėjo prietaisų paketas | DO-204AL (DO-41) |
| Serija | TransZorb® |
| Maitinimo linijos apsauga | No |
| Maitinimas - piko impulsas | 400W |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas / dėžutė | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) | 13A |
| Talpa @ dažnumas | - |
| Dvikrypčiai kanalai | 1 |
| Bazinis produkto numeris | BZW04-19 |
| Programos | General Purpose |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZW04-19B-E3/54.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | BZW04-19BHE3/54 | BZW04-19-E3/54 | BZW04-19B-E3/73 | BZW04-19BHE3/73 |
| Gamintojas | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) | - | - | - | - |
| Dvikrypčiai kanalai | - | - | - | - |
| Talpa @ dažnumas | - | - | - | - |
| Maitinimo linijos apsauga | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Programos | - | - | - | - |
| Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Maitinimas - piko impulsas | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Įtampa - suskirstymas (min) | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Atsisiųskite BZW04-19B-E3/54 PDF duomenų lapus ir Vishay General Semiconductor - Diodes Division dokumentus, skirtus BZW04-19B-E3/54 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.