- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML duomenų lapas
299D TANTALEX® Series, Triple-Lead.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $8.005 | $8.01 |
299D227X0010FB1 Technikos specifikacijos
Vishay Sprague - 299D227X0010FB1 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Vishay Sprague - 299D227X0010FB1
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Vishay / Sprague |
| Įtampa - Įvertinta | 10 V |
| Įveskite | Conformal Coated |
| Tolerancija | ±20% |
| Dydis / Matmenys | 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm) |
| Serija | TANTALEX®, 299D |
| Reitingai | - |
| Paketas / dėžutė | Radial - 3 Leads |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Gamintojo dydžio kodas | F |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| "Lead Spacing" | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.620" (15.74mm) |
| funkcijos | General Purpose |
| Gedimo greitis | - |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - |
| Talpa | 220 µF |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0040 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Vishay Sprague 299D227X0010FB1.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 299D227X0010FB1E3 | 299D227X0010FB6E3 | 299D227X0010FB6 | 299D227X9010FB6 |
| Gamintojas | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Talpa | - | - | - | - |
| Gedimo greitis | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Gamintojo dydžio kodas | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Atsisiųskite 299D227X0010FB1 PDF duomenų lapus ir Vishay Sprague dokumentus, skirtus 299D227X0010FB1 - Vishay Sprague.
299D334X0035AB6Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9035EB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D227X9010FB6Vishay SpragueCAP TANT 220UF 10% 10V RADIAL
299D227X0010FB6Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9025DB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
299D226X9035EB1E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D226X9050FB6Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D227X0010FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9035EB6Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
299D334X0035AB6E3Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D334X0035AB1Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9050FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D334X0035AB1E3Vishay SpragueCAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
299D226X9050FB1Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D226X9050FB1E3Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
299D227X9010FB6E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 10% 10V RADIAL
299D227X0010FB1E3Vishay SpragueCAP TANT 220UF 20% 10V RADIAL
299D226X9035EB1Vishay SpragueCAP TANT 22UF 10% 35V RADIALJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.