- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Duomenų lapai
WLCW1005 Series.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.056 | $0.06 |
| 200+ | $0.022 | $4.40 |
| 500+ | $0.021 | $10.50 |
| 1000+ | $0.021 | $21.00 |
WLCW1005Z0G43NTB Technikos specifikacijos
Walsin Technology Corporation - WLCW1005Z0G43NTB Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Walsin Technology Corporation - WLCW1005Z0G43NTB
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Walsin Technology |
| Įveskite | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancija | ±2% |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 0402 |
| Dydis / Matmenys | 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm) |
| Ekranavimas | Unshielded |
| Serija | CW |
| Reitingai | - |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| Paketas / dėžutė | 0402 (1005 Metric) |
| Paketas | Tape & Reel (TR) |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Medžiaga - branduolys | Ceramic |
| Induktyvumo dažnumas - bandymas | 250 MHz |
| Induktyvumas | 43 nH |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.026" (0.66mm) |
| Dažnis - savarankiškas rezonansas | 2.03GHz |
| funkcijos | - |
| DC rezistorius (DCR) | 810mOhm Max |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 100 mA |
| Srovė - prisotinimas (ISAT) | - |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Walsin Technology Corporation WLCW1005Z0G43NTB.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | WLCW1005Z0G33NTB | WLCW1005Z0G47NTB | WLCW1005Z0G39NTB | WLCW1005Z0G4N7TB |
| Gamintojas | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Dažnis - savarankiškas rezonansas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Induktyvumas | - | - | - | - |
| Ekranavimas | - | - | - | - |
| Srovė - prisotinimas (ISAT) | - | - | - | - |
| Induktyvumo dažnumas - bandymas | - | - | - | - |
| Medžiaga - branduolys | - | - | - | - |
| DC rezistorius (DCR) | - | - | - | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Atsisiųskite WLCW1005Z0G43NTB PDF duomenų lapus ir Walsin Technology Corporation dokumentus, skirtus WLCW1005Z0G43NTB - Walsin Technology Corporation.
WLCW1005Z0G47NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 47NH 0402
WLCW1005Z0G4N1TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 4.1NH 0402
WLCW1005Z0G5N1TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 5.1NH 0402
WLCW1005Z0G2N7TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 2.7NH 0402
WLCW1005Z0G51NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 51NH 0402
WLCW1005Z0G57NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 57NH 0402
WLCW1005Z0G39NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 39NH 0402
WLCW1005Z0G4N7TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 4.7NH 0402
WLCW1005Z0G3N3TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 3.3NH 0402
WLCW1005Z0G36NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 36NH 0402
WLCW1005Z0G40NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 40NH 0402
WLCW1005Z0G56NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 56NH 0402
WLCW1005Z0G5N6TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 5.6NH 0402
WLCW1005Z0G3N6TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 3.6NH 0402
WLCW1005Z0G4N3TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 4.3NH 0402
WLCW1005Z0G30NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 30NH 0402
WLCW1005Z0G3N9TBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 3.9NH 0402
WLCW1005Z0G33NTBWalsin Technology CorporationINDUCTOR WIRE WOUND 33NH 0402Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.