- Jess***Jones
- 2026/04/17
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.739 | $0.74 |
| 200+ | $0.295 | $59.00 |
| 500+ | $0.285 | $142.50 |
| 1000+ | $0.28 | $280.00 |
A-TB381-TH07 Technikos specifikacijos
Assmann WSW Components - A-TB381-TH07 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Assmann WSW Components - A-TB381-TH07
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | ASSMANN WSW Components |
| Vielos juostos ilgis | 5-6mm |
| Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² | - |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | 16-28 AWG |
| Įtampa - UL | 300 V |
| Įveskite | Plug for Unshrouded Header |
| Sukimo momentas - varžtas | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| Nutraukimo stilius | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Serija | - |
| Sraigtinis dydis | M2 |
| Pozicijos per lygį | 7 |
| Kištuko vielos įvedimas | 90° |
| Pikis | 0.150' (3.81mm) |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 115°C |
| Pozicijų skaičius | 7 |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Lygių skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Izoliacijos aukštis | 0.402' (10.20mm) |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Būsto medžiaga | Thermoplastic |
| Antraštės orientacija | - |
| funkcijos | Interlocking (Side) |
| Dabartinis - UL | 10 A |
| Dabartinis - IEC | - |
| Susisiekite su lyno ilgiu | - |
| Susisiekite su poravimu | Tin |
| Kontaktinė medžiaga | Phosphor Bronze |
| Spalva | Green |
| Bazinis produkto numeris | A-TB381 |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Assmann WSW Components A-TB381-TH07.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | A-TB381-TH09 | A-TB381-TH06 | A-TB381-TH10 | A-TB381-TH08 |
| Gamintojas | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components |
| Kontaktinė medžiaga | - | - | - | - |
| Spalva | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Antraštės orientacija | - | - | - | - |
| Sraigtinis dydis | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² | - | - | - | - |
| Sukimo momentas - varžtas | - | - | - | - |
| Susisiekite su poravimu | - | - | - | - |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lygių skaičius | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pozicijų skaičius | - | - | - | - |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | - | - | - | - |
| Įtampa - UL | - | - | - | - |
| Vielos juostos ilgis | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | - | - | - |
| Pozicijos per lygį | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Būsto medžiaga | - | - | - | - |
| Kištuko vielos įvedimas | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Susisiekite su lyno ilgiu | - | - | - | - |
| Nutraukimo stilius | - | - | - | - |
| Įveskite | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Dabartinis - IEC | - | - | - | - |
| Izoliacijos aukštis | - | - | - | - |
| Dabartinis - UL | - | - | - | - |
Atsisiųskite A-TB381-TH07 PDF duomenų lapus ir Assmann WSW Components dokumentus, skirtus A-TB381-TH07 - Assmann WSW Components.
A-TB381-OQ23CVAssmann WSW ComponentsTERM BLOCK HDR 23POS VERT 3.81MM
A-TB381-TH14Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM
A-TB381-TH08Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM
A-TB381-TH05Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM
A-TB381-TH15Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 15POS 3.81MM
A-TB381-TH16Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM
A-TB381-OQ23CHAssmann WSW ComponentsTERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
A-TB381-TH06Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM
A-TB381-TH11Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM
A-TB381-TH10Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM
A-TB381-TH09Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM
A-TB381-TH03Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
A-TB381-TH02Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
A-TB381-OQ24CHAssmann WSW ComponentsTERM BLOCK HDR 24POS 3.81MM
A-TB381-TH04Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
A-TB381-TH12Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM
A-TB381-OQ24CVAssmann WSW ComponentsTERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.81MM
A-TB381-TH13Assmann WSW ComponentsTERM BLOCK PLUG 13POS 3.81MMJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.