- Jess***Jones
- 2026/04/17
Duomenų lapai
SR SkyCap® Series.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $0.165 | $0.17 |
SR305E105MAT Technikos specifikacijos
AVX Corporation - SR305E105MAT Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip AVX Corporation - SR305E105MAT
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | AVX (KYOCERA AVX) |
| Įtampa - Įvertinta | 50V |
| Tolerancija | ±20% |
| Storis (maks.) | - |
| Temperatūros koeficientas | Z5U |
| Dydis / Matmenys | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Serija | SkyCap® SR |
| Reitingai | - |
| Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Radial |
| Darbinė temperatūra | 10°C ~ 85°C |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 11 Weeks |
| Švino stilius | Straight |
| "Lead Spacing" | 0.200" (5.08mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.360" (9.14mm) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial |
| Talpa | 1µF |
| Programos | General Purpose |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip AVX Corporation SR305E105MAT.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | SR305E105MARTR2-LP | SR305E105MAATR1 | SR305E105MARTR1 | SR305E105MARTR2 |
| Gamintojas | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Storis (maks.) | - | - | - | - |
| Švino stilius | - | - | - | - |
| Talpa | - | - | - | - |
| Temperatūros koeficientas | - | - | - | - |
| Įtampa - Įvertinta | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | - | - | - | - |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | - | - | - | - |
| Programos | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakuotė | - | - | - | - |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Išsamus aprašymas | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
Atsisiųskite SR305E105MAT PDF duomenų lapus ir AVX Corporation dokumentus, skirtus SR305E105MAT - AVX Corporation.
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.