- Jess***Jones
- 2026/04/17
Duomenų lapai
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN pasenimas/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN surinkimas/kilmė
2.73KHz.pdf0386007627 Technikos specifikacijos
Molex - 0386007627 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Molex - 0386007627
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Molex |
| Vielos matuoklis | 18-22 AWG |
| Įtampos įvertinimas | 300V |
| Geriausias nutraukimas | Screws with Captive Plate |
| Terminalo varžto medžiaga | - |
| Terminalo varžto apdaila | - |
| Terminalo bloko tipas | Barrier Block |
| Serija | Beau 38600 |
| Pikis | 0.250' (6.35mm) |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | - |
| Wire įrašų skaičius | 27 |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Eilučių skaičius | 1 |
| Grandinių skaičius | 27 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Medžiaga - izoliacija | Thermoplastic |
| funkcijos | Flange |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 10A |
| Spalva | Black |
| Apatinis nutraukimas | PC Pin |
| Bazinis produkto numeris | 038600 |
| Barjerinis tipas | 3 Wall (Tri) |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Molex 0386007627.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 0386007620 | 0386007623 | 0386007622 | 0386007629 |
| Gamintojas | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Vielos matuoklis | - | - | - | - |
| Geriausias nutraukimas | - | - | - | - |
| Barjerinis tipas | - | - | - | - |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spalva | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Apatinis nutraukimas | - | - | - | - |
| Terminalo varžto apdaila | - | - | - | - |
| Terminalo varžto medžiaga | - | - | - | - |
| Wire įrašų skaičius | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Grandinių skaičius | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pikis | - | - | - | - |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Terminalo bloko tipas | - | - | - | - |
Atsisiųskite 0386007627 PDF duomenų lapus ir Molex dokumentus, skirtus 0386007627 - Molex.
0386007632MolexCONN BARRIER STRIP 32CIRC 0.25"
0386007618MolexCONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.25"
0386007621MolexCONN BARRIER STRIP 21CIRC 0.25"
0386007623MolexCONN BARRIER STRIP 23CIRC 0.25"
0386007804MolexCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.25"
0386007624MolexCONN BARRIER STRIP 24CIRC 0.25"
0386007625MolexCONN BARRIER STRIP 25CIRC 0.25"
0386007626MolexCONN BARRIER STRIP 26CIRC 0.25"
0386007630MolexCONN BARRIER STRIP 30CIRC 0.25"
0386007802MolexCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.25"
0386007620MolexCONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.25"
0386007628MolexCONN BARRIER STRIP 28CIRC 0.25"
0386007629MolexCONN BARRIER STRIP 29CIRC 0.25"
0386007631MolexCONN BARRIER STRIP 31CIRC 0.25"
0386007622MolexCONN BARRIER STRIP 22CIRC 0.25"
0386007619MolexCONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.25"
0386007801MolexCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.25"Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.