- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN surinkimas/kilmė
Terminal Block Plant Transfer 16/Dec/2014.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $1.80 | $1.80 |
0387251503 Technikos specifikacijos
Molex - 0387251503 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip Molex - 0387251503
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | Molex |
| Vielos matuoklis | 12-22 AWG |
| Įtampos įvertinimas | 300V |
| Geriausias nutraukimas | Screws with Captive Plate |
| Terminalo varžto medžiaga | Steel |
| Terminalo varžto apdaila | Zinc, Clear Chromate |
| Terminalo bloko tipas | Barrier Block |
| Serija | Beau 38725 |
| Pikis | 0.375" (9.53mm) |
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Wire įrašų skaičius | 3 |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Eilučių skaičius | 1 |
| Grandinių skaičius | 3 |
| Montavimo tipas | Chassis, Panel |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Medžiaga - izoliacija | Thermoplastic |
| funkcijos | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | 25A |
| Spalva | Black |
| Apatinis nutraukimas | Quick Connect (0.187"), Insulated |
| Bazinis produkto numeris | 038725 |
| Barjerinis tipas | 3 Wall (Tri) |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip Molex 0387251503.
| Produkto atributas | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | 0387251510 | 0387251505 | 0387251410 | 0387251602 |
| Gamintojas | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bazinis produkto numeris | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spalva | - | - | - | - |
| Eilučių skaičius | - | - | - | - |
| Grandinių skaičius | - | - | - | - |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | - | - | - |
| Terminalo varžto apdaila | - | - | - | - |
| Terminalo varžto medžiaga | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Apatinis nutraukimas | - | - | - | - |
| Dabartinis įvertinimas (AMPS) | - | - | - | - |
| Barjerinis tipas | - | - | - | - |
| Geriausias nutraukimas | - | - | - | - |
| Wire įrašų skaičius | - | - | - | - |
| Pikis | - | - | - | - |
| Vielos matuoklis | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas | - | - | - | - |
| Medžiaga - izoliacija | - | - | - | - |
| Terminalo bloko tipas | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
Atsisiųskite 0387251503 PDF duomenų lapus ir Molex dokumentus, skirtus 0387251503 - Molex.
0387290009MolexSR BTS CB 58 14 ASY
0387290008MolexCONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375"
0387251602MolexCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"
0387251409MolexCONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375"
0387251405MolexCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
0387280268MolexSR BTS PC 2 MO P
0387251418MolexSR BTS CSINSL 18 ASY
0387251408MolexCONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375"
0387251407MolexCONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375"
0387251404MolexCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"
0387251412MolexSR BTS CSINSL 12 ASY
0387282136MolexCOVER W-A-R 3 MO TH
0387251510MolexCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375"
0387290003MolexSR BTS FT 2 ASY M
0387251505MolexCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
0387251406MolexCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375"
0387290006MolexSR BTS CB 59 14 ASY
0387251410MolexCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375"Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.