- Jess***Jones
- 2026/04/17
Duomenų lapai
B32305A5372B025.pdfPCN pakuotė
B3230y series label chg 13/DEC/2019.pdfInformacija apie aplinką
TDK Electronics RoHS & REACH.pdfNorite geresnės kainos?
Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.
| Kiekis | Vieneto kaina | Ext.Kaina |
|---|---|---|
| 1+ | $231.43 | $231.43 |
| 200+ | $92.34 | $18,468.00 |
| 500+ | $89.26 | $44,630.00 |
| 1000+ | $87.73 | $87,730.00 |
B32305A5372B025 Technikos specifikacijos
EPCOS - TDK Electronics - B32305A5372B025 Techninės specifikacijos, atributai, parametrai ir dalys su panašiomis specifikacijomis kaip EPCOS - TDK Electronics - B32305A5372B025
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas | EPCOS (TDK) |
| Įtampos įvertinimas - DC | - |
| Įtampos įvertinimas - AC | 525V |
| Tolerancija | ±5% |
| Nutraukimas | Terminal Block |
| Dydis / Matmenys | 5.472" Dia (139.00mm) |
| Serija | DeltaCap™ B32305A |
| Reitingai | - |
| Paketas / dėžutė | Radial, Can |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Paketas | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 65°C |
| Montavimo tipas | Chassis, Stud Mount |
| "Lead Spacing" | 0.669" (17.00mm) |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 9.744" (247.50mm) |
| funkcijos | - |
| Dielektrinė medžiaga | Polypropylene (PP) |
| Talpa | 143 µF |
| Programos | 3 Phase, Power Factor Correction (PFC) |
| ATRIBUTAS | APIBūDINIMAS |
|---|---|
| RoHs statusas | ROHS3 suderinamas |
| Jautrumo drėgmės lygis (MSL) | Not Applicable |
| Pasiekti būseną | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0020 |
Trys dešinėje esančios dalys turi panašias specifikacijas kaip EPCOS - TDK Electronics B32305A5372B025.
| Produkto atributas | ||||
|---|---|---|---|---|
| Dalies numeris | B32305A5252B025 | B32305A4252B040 | B32305A4252B080 | B32305A4302B040 |
| Gamintojas | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Talpa | - | - | - | - |
| "Lead Spacing" | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas - DC | - | - | - | - |
| Reitingai | - | - | - | - |
| Dydis / Matmenys | - | - | - | - |
| Aukštis - sėdi (maks.) | - | - | - | - |
| Dielektrinė medžiaga | - | - | - | - |
| Montavimo tipas | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Darbinė temperatūra | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| funkcijos | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketas / dėžutė | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketas | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Programos | - | - | - | - |
| Tolerancija | - | - | - | - |
| Serija | - | - | - | - |
| Įtampos įvertinimas - AC | - | - | - | - |
| Nutraukimas | - | - | - | - |
Atsisiųskite B32305A5372B025 PDF duomenų lapus ir EPCOS - TDK Electronics dokumentus, skirtus B32305A5372B025 - EPCOS - TDK Electronics.
B32232S3475K500EPCOS - TDK ElectronicsCAP FILM DC
B32304-A4121-A580EPCOS (TDK)IGBT Module
B32304-A4302-A080EPCOS (TDK)IGBT ModuleJūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.
| Bendrosios šalys logistikos laiko nuoroda | ||
|---|---|---|
| Regionas | Šalis | Logistikos laikas (diena) |
| Amerika | JAV | 5 |
| Brazilija | 7 | |
| Europa | Vokietija | 5 |
| Jungtinė Karalystė | 4 | |
| Italija | 5 | |
| Okeanija | Australija | 6 |
| Naujoji Zelandija | 5 | |
| Azija | Indija | 4 |
| Japonija | 4 | |
| Viduriniai Rytai | Izraelis | 6 |
| DHL ir FEDEX siuntos mokesčių nuoroda | |
|---|---|
| Siuntimo mokesčiai (kg) | Nuoroda DHL (USD) |
| 0,00 kg-1,00 kg | USD 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2.00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3.00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Norite geresnės kainos? Pridėti į „Cart “ ir pateikite RFQ dabar, mes nedelsdami susisieksime su jumis.